Dometic Lajt Expedition Rally

W ostatni weekend, 15.05.2021 braliśmy udział w Dometic Lajt Expedition Rally organizowanym przez OffroadPiaseczno.

Była to pierwsza tego typu impreza nastawiona głównie na dobrą zabawę i piękne widoki. Można było jechać wg. dostarczonego przez organizatora tracka gps lub roadbooka. To drugie zapewniało możliwość zdobycia 100% punktów za zagadki oraz umożliwiało odnalezienie wszystkich fotopieczątek. Trasa miała około 100km i prowadziła przez południowe rejony Warki.

Noc, zamiast na kempingu, spędziliśmy we własnym towarzystwie nad rzeką, co pozwoliło nam jeszcze raz powtórnie podziwiać okolice dnia następnego.

Poniżej trochę zdjęć z wczorajszego rajdu Dometic Expedition Lajt Rally. Wielkie podziękowania dla Offroadpiaseczno za super organizację.Jechaliśmy totalnie lajtowo, bez napinki, po przepięknych okolicach Rawki. Jakoś wazniejsze dla nas był relaks i ludzie niz kolejne punkty.Polecam pozwiedzać okolice na własną rękę, jest tam zwyczajnie przepięknie. Na piasku pamiętajcie o spuszczaniu ciśnienia i nie zapomnijcie włączyć reduktora 😃 Niby się przygotowałem, ale oczywiście zapomniałem o reduktorze